Головнокомандуючий України зазначив, що освітнє переформування –найважливіший момент сьогодення!

«Global Teacher Prize Ukraine» – державна премія для педагогів, яка відбувається кожного року для відзначення тих людей, які є рушійної силою змін на освітній ниві. Нагорода має відмічати ріст та розвиток учителя не тільки у класі серед своїх вихованців, а держави в цілому.

https://fc.vseosvita.ua/0027kd-685c-940x446.jpg

П.Порошенко з особливою ніжністю вручив нагороди вчителям, що вийшли до фіналу державної премії «Global Teacher Prize Ukraine 2018» та проявили свої найкращі сторони у професійній діяльності.

Подружнє сімейство, голова якої головнокомандуючий державою відсвяткували День вчителя у компанії видатних педагогів України – на святі, де відбувалась відзнака призерів державної премії «Global Teacher Prize Ukraine 2018».

Привітавши всіх присутніх Петро Олексійович зазначив значимість педагогів у житті та призначенні кожного і, зокрема, усіх присутніх. Ще президент повідомив, що впевнений в зростанні авторитету вчителя у державі – переважно дякуючи Новій українській школі. Запорукою успіху є найменші старання, а найбільша перемога – віра у краще майбутнє, де діти за новою концепцією зможуть розкрити свій потенціал у повному обсязі.

Якби мене запитали, яка трансформація у суспільстві є найвагомішою – впевнено дав би відповідь, що це зміна освітньої діяльності. І вона почала приносити перші результати праці. Якщо хтось вагається, раджу прийти до будь-якої школи і поспостерігати за маленькими дітьми в першому класі, які працюють за розробленими критеріями Нової української школи. Їм це до вподоби, тому вони зранку спішать до класу. Чого варта зустріч вчителями цих учнів. Я вважаю це глибокою трансформацією, бо виховання відбувається категорично іншим способом.

Ще однією дієвою рисою, за словами П.Порошенка, стали переміни, які стосуються інклюзивної освіти. Від підкреслив, яку тільки пильну спостережливість цим сторонам приділяє його жінка – Марина.

Якщо подивиться глибше, можна одразу зрозуміти, що це не лише зміна відношення до діток з особливими потребами, а й розвиток нашої держави у порівняні з минулим та її вихід на радикально інший рівень Європи, де з особливим трепетним ставленням обходяться з людьми таких потреба .

В кінці промови президент був щиро вдячний всім педагогам, які наповнюють дитячі душі патріотизмом, а голови – інтелектом та сам вручив цінні подарунки та заслужені нагороди всім призерам.

Він подякував всім, хто навчає іноземній мові наших захисників, хто в радіоактивній зоні плекає переможців конкурсів та олімпіад, хто на Західній Україні докладає зусиль для об’єднання народу і тим, хто закоханий у свою державу. Всі ці люди несуть велику та почесну місію.

Джерело https://vseosvita.ua/

Обсуждение закрыто.