В одному зі своїх інтерв’ю Гліб Загорій розповів про те, як» Дарниця » стала власністю їх сім’ї, що чекає компанію в майбутньому і хто такий успішний підприємець. Глеб Загорий-співвласник компанії «Дарниця», професор і меценат. У 2014 році він був обраний народним депутатом, а влітку 2019 року пішов з політики і вирішив повністю зануритися в розвиток фармацевтичного бізнесу.
У 2020 році увійшов до списку з 100 найбагатших людей України за версією журналу Forbes Україна, в якому його статки оцінили в $275 млн.
Як «Дарниця» перейшла до родини Загорій
Історія фармацевтичної компанії» Дарниця » стартувала в 1930 році зі створення Київської філії Українського інституту експериментальної ендокринології. Через 2 роки вона випустила перші препарати, а в 1940 році виробляла вже більше 4 млн одиниць продукції.
1976 рік ознаменувався створенням Київського виробничого хіміко-фармацевтичного об’єднання «Дарниця», що складається з чотирьох заводів у різних містах України. У 1992 році почався процес корпоратизації державних підприємств, в ході якої працівники могли взяти частину заводу в оренду. Займаючи посаду головного інженера на «Дарниці», Володимир Загорій був обраний керівником такого відкритого акціонерного товариства. В цей же час підприємства стали масово банкрутувати, що неминуче торкнулося б і «Дарниці». Однак Володимир вирішив розділити заводи і зайнятися переведенням «радянського підприємства на сучасні рейки». Викупивши компанію за рахунок приватизаційних сертифікатів і вклавши додаткові кошти, сім’я Загорій поступово стала одноосібним власником компанії.
Розповідаючи про це, Гліб Загорій уточнює, що деяка кількість акцій була і У інших людей, але вони не стали їх капіталізувати, а просто продали.