Говорячи про свою благодійну діяльність, Глеб Загорий вказує на позитивний приклад свого батька, президента Ліги меценатів України.
Він упевнений, що людина, яка щиро вкладається в благодійність, не вважає витрачені гроші і не розповідає про це при будь-якій можливості. Сім’я Загорій вже багато років займається меценатською діяльністю, а в 2015 році Катериною, Глібом і Володимиром Загоріями був заснований БЛАГОДІЙНИЙ фонд Zagoriy Foundation. Його основне завдання-допомога в реалізації освітніх ініціатив та розвитку наукових можливостей, а також підтримка культурної спадщини України, популяризація мистецтва. У 2020 році фонд провів конкурс «інноваційні ідеї розвитку культури благодійності». За його підсумками 5 переможців отримали гранти у розмірі 300 тис грн. на реалізацію своїх проектів. Крім того, Zagoriy Foundation взяла участь у проектах з осушення стін Софії Київської та запуску онлайн-екскурсій по собору. Також Фонд сім’ї Загорій цього року підписав меморандум про партнерство з Українським Культурним фондом. Спільними зусиллями вони вже реалізували два проекти:» віртуальні подорожі пам’ятками археології Полтавщини «та»Енциклопедія архітектури України».
Успішний бізнесмен-хто він?
Починаючи з продажу пилососів, побувавши начальником відділу маркетингу і генеральним директором «Дарниці», Гліб Загорій знає, якими якостями повинен володіти підприємець.
Співзасновник однієї з найбільших фармацевтичних компаній України вважає, що 50% успіху в бізнесі залежить від виховання людини.
Третина успіху в підприємництві, на його погляд, залежить від освіти, яка в Україні безнадійно відстала і в найближчі 25 років нездатна наздогнати передові моделі світу.
10% він віддає таланту, від якого залежить вчасно і вдало згенеровані плани, і ідеї.
І останні частки успіху порівну залежать від впевненості в собі і критичного мислення. Критичне мислення, на думку Гліба Загорія, складається з двох частин: вміння бачити недоліки в собі і своїх роздумах, а також знаходити людей, яким дозволяєте критикувати себе.