Геморрагический инсульт

геморрагический инсульт-бомба, що завдає нищівного удару вашому організму. Викликає крововилив в мозок, причиною якого є розрив судин. Призводить до тяжких уражень головного мозку, а разом з ними – до численних порушень функціонування різних органів. Ви можете опинитися назавжди прикутими до ліжка і позбутися можливості обслуговувати себе без сторонньої допомоги.

Головна небезпека захворювання полягає в стійких, органічних порушеннях життєдіяльності вашого організму, що призводять до важких форм інвалідності та летального результату. Відсоток смертності від геморагічного інсульту є одним з найвищих серед усіх захворювань — в перший місяць крововиливу в мозок вмирають до 60% пацієнтів, а більшість тих, що вижили залишаються глибокими інвалідами. У більшості випадків геморагічний інсульт призводить до важких ускладнень, що становлять реальну загрозу для вашого здоров’я і життя. Серед таких ускладнень:

Паралічі кінцівок

Порушення координації рухів

Проблеми в психоемоційній сфері

Порушення пам’яті та письма

Зниження гостроти зору

Порушення опорно-рухової функції

Втрата чутливості кінцівок

Погіршення або втрата мови

Летальний результат

Згідно з проведеними медичними дослідженнями, швидкість розвитку цих патологій і ускладнень в останні роки стрімко зростає.

Якщо ви не приймете термінових заходів або будете використовувати неефективне лікування, то у вашому організмі неминуче запустяться потужні патологічні процеси, які приведуть до втрати життєво важливих функцій. Своєчасне, адекватне лікування здатне частково або повністю відновити втрачені функції, «поставити на ноги» навіть при найважчих формах інсульту, повернути рухову активність, відновити мова і колишній зовнішній вигляд.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий