ГБО

Станції «Час Газу» – це відображення мого внутрішнього світу і нашої команди в цілому. Чистота, порядок, дисципліна, зручність, чесність і зобов’язання – це фундаментальні якості нашої роботи, які формують гідне обслуговування, безкомпромісно руйнують гаражні стереотипи. Детальніше на https://gaz-time.ua/services/ustanovka-gbo

Газ вам в бак
Встановимо газ на авто в Києві за 6 годин

у тому числі FSI, TSI, TFSI, GDI, SkyActiv

мотор.

У вас особливий автомобіль і Ви не знаєте як він буде працювати на газі? Залиште заявку!

Ми дамо вам контакти власника такого ж авто вже з ГБО. 6 годин
Ми не записуємо на установку більше авто, ніж можемо реально якісно зробити.
Ніяких компромісів

 • якщо ГБО має встановлюватися 6 годин, то на нашій станції воно буде встановлюватися 6 годин і ні хвилиною менше.
  2+1
  ГБО на ваше авто будуть встановлювати 2 майстри, а контролювати їх роботу буде персонально відповідальний за якість Старший майстер.
  Авто буде готове вчасно
  і ГБО буде встановлено якісно! Команда Час Газу встановила тисячі ГБО і завдяки цьому прийшла до єдиного погляду на краще газове обладнання. Ми вибрали виробника ГБО №1 – італійський бренд Lovato. І з тих пір встановлюємо ці системи. Якість комплектуючих, стабільність роботи і оптимальність установки обладнання на конкретний автомобіль, як не можна краще відповідає принципу компанії: ставити тільки те ГБО, яке пропрацює роками. становка ГБО 4 покоління
  приділяємо увагу кожній » дрібниці»
  Ізоляція
  Вся електропроводка укладається в захисну гофру. Це надійно захищає проводку і вона не перетирається з часом. По виду і за ступенем захисту не відрізняється від заводської.

ГБО на авто Установка ГБО в Києві газ на авто в Києві газ на машину
Надійна установка деталей
газова магістраль (трубка) прокладається поруч з бензинової далеко від рухомих частин і від вихлопної системи. Так трубопровід надійно захищений від пошкоджень від зіткнень з рухомими деталями авто і дорогий. Всі форсунки і редуктор закріплені на спеціальних кронштейнах.

гбо в Україні гбо авто поставити газ на машину газ на машину в києві
Балон
Якщо балон циліндричний, то він встановлюється на спеціальну рамку. На дрібницях не економимо
Використовуємо самозажимні хомути з нержавіючої сталі, які чудово протистоять температурним розширенням, не допускаючи витоків. Кращу ізоляційну стрічку американського виробництва і рукава Parker, Італія. Вони вважаються найкращими. А Трійники-тосольні з дорогого італійського пластику, які не лопаються з часом. На дрібницях не економимо.

яке гбо краще ставити на ланос газова установка на автомобілі
Отвір
Всі отвори обробляються антикорозійною мастикою, тому ти можеш не переживати що-то коли-то проржавіє.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий