Фронтальные погрузчики

Для вирішення широкого кола завдань в будівельній і сільськогосподарській сферах застосовують такий вид будівельної спецтехніки, як Фронтальний навантажувач. Завдяки змінному навісному обладнанню Фронтальний навантажувач здатний виконувати різні види будівельних і дорожніх робіт. Широко застосовують цю техніку в комунальному та сільському господарстві.

Особливості техніки

Всі види робіт такий навантажувач виконує підйомною стрілою з закріпленим на ній навісним обладнанням. Підйом і поворот робочих частин відбувається за допомогою гідравлічних механізмів. Вибір навісного обладнання залежить від поставленого завдання. Детальніше на https://autoline.com.ua/-/frontalnye-pogruzchiki—c180.

На стрілу навантажувача можна закріпити наступні види обладнання:

Бульдозерний відвал.
Ковша.
Щелепний ківш.
Гак для мішків і тюків.
Вилочний захват.
Вантажопідйомний гак.

У механізмів, виготовлених різними виробниками, набір навісного знімного обладнання може відрізнятися.

Ківш виготовлений з листової сталі і посилений ребрами жорсткості, а також сталевими накладками. З його допомогою можна робити вивантаження, навантаження і переміщення сипучих матеріалів. Залежно від моделі навантажувача, вантажопідйомність ковша становить від 0,5 до 2 тонн. Додатково такі насадки обладнають фрезерним ножем.

Відвал можна використовувати для прибирання снігу і різних сипучих матеріалів, а також для проведення планувальних земляних робіт.

Вилочний захват призначений для переміщення і штабелювання піддонів. У більшості моделей регулюється ширина захоплення.

Хорошу маневреність і можливість виконувати великі обсяги робіт забезпечує конструкція фронтального навантажувача. Їх обладнають двигуном високої потужності, найчастіше дизельним. Зручне управління і широкий огляд водійської кабіни дозволяють повністю контролювати виконувану задачу.

Інформація про купівлю та продаж на Autoline

В Україні на сайті спеціалізованого маркетплейсу «Автолайн» можна купити Фронтальні навантажувачі на колісному і гусеничному ходу. Колісна техніка здатна самостійно пересуватися по дорогах загального користування, гусеничні машини до місця експлуатації транспортують на тралах.

Компанії виробники навантажувачів, представлені на сайті:
JCB;
KOMATSU;
LIEBHERR;
CATERPILLAR;
HYUNDAI;
HITACHI;
VOLVO.

Вибрати і купити надійний і недорогий Фронтальний навантажувач можна, скориставшись фільтрами для пошуку на сторінках сайту. На порталі компанії розміщені оголошення про продаж нової, а також б/у спецтехніки та вантажних автомобілів з багатьох країн світу.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий