Ford

Ford (Ford Motor Company) — американська автомобілебудівна компанія, виробник автомобілів під маркою Ford.

Четвертий у світі виробник автомобілів за обсягом випуску за весь період існування; в даний час — третій на ринку США після GM і Toyota, і другий в Європі після Volkswagen.
Ми пропонуємо купить ford.
Займає дев’яте місце в списку найбільших публічних компаній США Fortune 500 за станом на 2015 рік і 27 місце в списку найбільших світових корпорацій Global 500 2015 року. Штаб-квартира компанії знаходиться в місті Дірборн в передмісті Детройта в штаті Мічиган. Близько п’ятої частини доходів від продажу продукції та послуг становить федеральний клієнтський сектор обслуговування військових замовлень (без урахування іноземних замовників американського озброєння і військової техніки). Рівень продажів автомобілів марки Ford (Форд), навіть у часи кризи, зберігається на стабільно високому рівні. Популярність моделей Ford Focus, Ford Fiesta, Ford C-Max, Ford Fusion, Ford Transit і інших автомобілів Ford, в першу чергу виборювалася завдяки винятковій надійності цих машин, а також ціною, яка відрізняється своєю демократичністю.

Важливе значення в дивовижній стабільності обсягів продажів автомобілів марки Ford відіграє можливість без будь-яких проблем здійснювати технічне обслуговування або ремонт. Своєчасний сервіс, це в першу чергу доступні і недорогі запчастини для Ford. Крім того, запчастини для такої популярної марки повинні бути якісними і надійними. Тільки тоді репутація Ford, як надійної та економічної машини, буде підтримуватися на звично високому рівні.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий