Форд фьюжн

На найбільшій американській виставці тюнінгу SEMA компанія представить відразу чотири шоу-мобіля на базі новітньої моделі Ford Fusion. Експерти майже впевнені, що жодну з них ви, швидше за все, ніде не побачите. Тако ж у них ви можете побачити нові запчасти форд фьюжн. Хоча виставка спеціального обладнання в автомобільній індустрії (приблизно так розшифровується абревіатура SEMA по-нашому) вважається головним рекламним майданчиком тюнерів усього світу, потрібно пам’ятати, що, в основному, в Лас-Вегасі збираються представники американського тюнінгу. Тобто представлені автомобілі в першу чергу повинні красиво стояти і зовсім не обов’язково добре їздити. Зауважимо, в Старому Світі акценти зміщені в іншу сторону. А тому анонсовані американським Ford чотири «спец-автомобіля» на базі Ford Fusion створені WOW!- ефект, і їх не варто пильно розглядати з технічної точки зору.

Цього разу довірити рекламу Ford Fusion вирішено Tjin Edition( бежевенький на фото), MRT Performance (синьо-Чорненький), Ice Nine Group (зелененький) і 3dcarbon – Air Design (біленька машина з чорним карбоновим дахом). У всіх можна помітити ефектні колеса розміром до 21 дюйма, симпатичненькие обважування з невеликими спойлерами, спідницями, спліттерами в тому числі і з карбону, модна Світлотехніка по колу. Забарвлення так теж нічого, хоча про смаки не сперечаються. Тут же ексклюзивні салони, в які імплантовані всілякі просунуті медіацентри. Зауважимо, до технічних нововведень можна віднести лише згадка про посилені гальма (в першу чергу завдяки збільшеним дискам) і модифікованих підвісках (інші пружини і амортизатори, в основному, для зниження кліренсу).

Більш точну інформацію про ці Ford Fusion можна буде отримати ближче до початку виставки, що стартує 30 жовтня. Але, нагадаємо, начинка тут далеко не головне.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий