Femmes

Найвідомішим з них, безумовно, є Надя Команечі, молода Румунська гімнастка, яка в один літній вечір в Монреалі в 1976 році отримає ідеальний рейтинг 10 в асиметричних барах. Вона стане комуністичним символом родини Чаушеску, яка тоді панувала над Румунією. На жаль і занадто часто Румунія римується з femmes roumaines або рома, як їх іноді називають. Ця трохи сірчана репутація не залишає чоловіків байдужими. Дійсно, Румунська жінка красива, і вона це знає. Як і Молдавія, не дуже далеко, Румунський народ складається з різних витоків, вчена суміш між Сонцем Італії і східнослов’янським характером. Румунські жінки вміють зваблювати і зачаровувати серця французьких одиноких чоловіків, тим більше що дуже часто вони знають мову Мольєра, з історичних міркувань.
Румунія, знаходиться трохи південніше України.
Якщо столиця Бухарест знаходиться на півдні, то вся північна частина межує з Україною по Карпатських горах, про які ми вже говорили. Це чудовий Кінний Регіон між Карпатами і Дунаєм, який також має доступ до Чорного моря на сході. Проте, в умовах складної економічної ситуації дорослі працездатного віку, як правило, відправляються за Ельдорадо на захід, до Франції, Іспанії або Італії. Румунська мова-Латинська мова на відміну від слов’янських мов, що використовують кирилицю. Ця масова імміграція турбує владу країни, яка прагне обмежити витік мізків з моменту закінчення комуністичного тоталітарного режиму, введеного сім’єю Чаушеску протягом майже 30 років.

Румунська жінка робить дебати
Як ви можете оцінити в цьому видатному репортажі про Надя Команечі, Румунський народ, включаючи жінок, пережив 30 років комунізму і жахливої бідності. Ціною надлюдських зусиль все населення було залучено до погашення боргів країни. В результаті легко зрозуміти, що румунські жінки усвідомлюють важливість грошей. Коли виживаєш, вчишся справлятися з собою, і всі засоби хороші, щоб впоратися з цим. (включаючи організовані шлюби ?) Тоді як чоловікові, який шукає любові, важливо буде звернути увагу.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий