Диски для штанги

Гантелі і штанги є інвентарем для силових тренувань. Зазвичай при організації спортивного центру або особистого спортивного куточка, купуються складальні гантелі. Однак при регулярних заняттях вага поступово збільшується (прогресія навантаження), а значить рано чи пізно дисків для штанги або гантелей почне не вистачати. Можна придбати додатковий комплект або ж млинці необхідної маси окремо. У нашому каталозі представлені пластикові композитні диски під гриф з різним діаметром.

Особливості пластикових композитних млинців
 

Гантелі з пластиковим покриттям не гримлять.
Не залишають слідів на підлозі при падінні.
Система затискачів виконана у вигляді баранчика.
Має просту фіксацію млинців.
Композитні диски виготовлені з міцного, стійкого до ударів пластику, армованого зсередини для підвищення міцності. Заповнені диски для гантелей і штанги надміцним цементом. Виріб має точну вагу і геометрію. У нас диски для штанги заказать.

Диски для штанги і гантелей
 

У каталозі представлені композитні диски для штанги і гантелей різної ваги (від 1,25 до 10 кг). Знаючи власні можливості і необхідність зростання силових навантажень, ви можете підібрати необхідний варіант. Диски можуть купуватися окремо, але зазвичай купуються парами, щоб створити симетричний вага з обох сторін грифа. Можна придбати інвентар комплектом.

Важливим нюансом при виборі пластикових млинців, є діаметр. При покупці комплекту гантелей, гриф буде в точності відповідати діаметру дисків. Купуючи додаткові диски, деякі можуть припуститися помилки, адже діаметри грифів не універсальні і можуть відрізнятися.

Обов’язково зверніть увагу на цей аспект при покупці.

Далеко важливим нюансом є довжина самого грифа. Плануючи в майбутньому добирати млинці, можна зіткнутися з ситуацією, що потрібну вагу гантелі ще не досягнуть, а довжина грифа вже не дозволяє навішувати нові диски.
За детальною консультацією з питань вибору спортивного інвентарю звертайтеся до консультантів нашої компанії.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий