Диагностическая карта

Діагностична карта являє собою документ, який видається на транспортний засіб, який успішно пройшов технічний огляд.

Фізично діагностична карта виглядає як паперовий бланк формату А4, в який вноситься інформація про роботи, які були зроблені в рамках ТО. Шукаєте найкращу диагностику, тоді вам до нас диагностическая карта москва.

Діагностична карта необхідна для отримання поліса ОСЦПВ – її надають одночасно з основним пакетом документів. У карті буде відображено відповідність/невідповідність транспортного засобу встановленим нормам безпеки і технічної функціональності. Будь-які порушення, відступи від стандартів, повинні бути усунені водієм протягом 20 діб, після отримання ДК. Видати діагностичну карту можуть не всі, а тільки дилери пройшли акредитацію в (РСА) Російському союзі автостраховиків. Крім того видають ДК вони тільки на ті марки автомобілів, на яких спеціалізується кожен конкретний центр. Існують і мультиспециальные центри, такі як ТОВ «Тех-Сервіс» в Самарі — ми маємо можливість видавати ДК на будь-які види легкових, пасажирських і вантажних авто.

Оформлення ДК обов’язково для всіх автовласників і регламентується законодавством РФ.

Діагностична карта-це офіційний документ, він повинен бути завірений підписом технічного фахівця, який проводив перевірку. Експерт ставить свій підпис несе відповідальність за видачу картки і, як наслідок, дотримання всіх умов продиктованих чинним законодавством.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий