Дедик

Стабільна та безперебійна робота веб-продукту неможлива, якщо платформа, на якій він розміщений, не відповідає мінімальним вимогам. Наприклад, віртуальний хостинг підходить для невеликих і середніх сайтів, але для великих проектів він категорично не підходить — недостатньо ресурсів.

Так, якщо ви впевнені, що ваш веб-продукт надалі повинен витримувати великий потік відвідувачів, а функціонал буде все більш вимогливий до споживаних ресурсів, рекомендується відразу вибрати виділений сервер. Тому ми пропонуємо Купить дедик

Dedicated Server надасть вам куди більше можливостей для реалізації планів, ніж інші види хостингу. Наприклад, власники e-commerce проектів підтвердять, що півгодинний простий інтернет-магазину може вилитися у втрату клієнтів, які були готові зробити замовлення на велику суму, але не змогли, так як сайт не працював.

Орендуючи виділений сервер в компанії Netx, Ви отримуєте не тільки першокласну якість роботи, але і великий вибір додаткових послуг. Представники технічної підтримки Netx надають безкоштовну допомогу у вирішенні різних проблем, а також в налаштуванні, установці ПЗ і модулів.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий