Чебоксарская детская музыкальная школа № 3

Почати співати або грати на музичному інструменті може будь-хто. Все, що для цього потрібно — тільки бажання вчитися і час на відвідування занять. Ми беремо учнів віком від 4 років з будь-яким рівнем підготовки і допомагаємо їм вивчитися музиці з нуля, поліпшити існуючі навички, подолати страхи і реалізувати свої мрії. Ми навчимо тебе грати на акустичній, класичній та електрогітарі.

Нами розроблена сучасна програма навчання, яка складається з 5 рівнів складності. Ми пропонємо вам слот в нашій школі. Залежно від того, чи хочеш ти просто грати свої улюблені пісні або зробити музику своєю професією, ти досягнеш цього максимально швидко.

Індивідуальний підхід до кожного учня-це не просто слова. Це найголовніше для нас! Ми дійсно прагнемо, щоб ти займався в приємній і творчій атмосфері, а матеріал подавався в легкій і доступній формі.

В нашій школі ти отримуєш:

можливість займатися оффлайн і онлайн;
п’ятирівневу програму навчання + матеріали для самостійних тренувань;
список онлайн-ресурсів, які допоможуть тобі вдосконалити свої скіли;
заняття з професійними артистами;
можливість грати на різних інструментах;
консультацію щодо вибору гітари та іншого музичного обладнання.
Також ти зможеш брати участь у концертах, відвідувати майстер-класи та воркшопи. Ще у нас є велике музичне ком’юніті, де ти можеш знайомитися з іншими музикантами, створювати Бенди і реалізовувати свої творчі плани.

Ти можеш займатися індивідуально або в парі з іншим учнем. Ще у нас є заняття для дітей

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий