B2B

Как зарегистрироваться в B2B jewelry?
Для реєстрації в бізнес-проекті B2B jewelry вам потрібно зайти на офіційний сайт компанії використовуючи кнопку нижче і заповнити форму. При заповненні форми реєстрації враховуйте наступні моменти:

Якщо ви раніше робили покупку в мережі магазинів компанії, то обов’язково вказуйте телефон і П. І. Б. такий же, як при оформленні покупки.
Поле «Пароль» має складатися мінімум з 8 символів, що містять цифри, букви і обов’язково мінімум одна велика літера.
Важливо! Вам потрібно знати номер (ID) менеджера, який запросив вас в проект. Слідкуйте, щоб коректно його ввести і потрапити в команду до потрібної людини. Використовуйте номер ID 45902, щоб потрапити в команду сайту b2bjewelry.com.ua. Ви завжди можете розраховувати на персональну консультацію.
Якщо Ви реєструєтеся по «запрошувальному сертифікату», поле «ID менеджера» буде замінено на поле «Номер картки» для виплати бонусів. Не лякайтеся написи «Важливо! Вкажіть номер телефону, на який відбувалася покупка раніше.» — якщо ви ще не здійснювали покупку, то спокійно вводите ваш номер телефону.
Введіть код підтвердження реєстрації, який прийде в SMS на вказаний номер телефону. Після натисніть кнопку «Підтвердити».
У разі, якщо ви не отримали SMS в найближчі 3 хвилини, натискайте на кнопку «Відправити ще раз». Якщо SMS не прийшло і цього разу, зв’яжіться з працівником компанії за телефоном + 38067-200-95-80.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий