Автовикуп

Всім відомо, що на ринку автовикупу в Києві існує маса варіантів продати машину. Але далеко не все в них глибоко розбираються. Розглянемо основні варіанти докладніше:

Варіант 1 (Авторинок). Можна приїхати на масову майданчик для купівлі/продажу транспортних засобів, при цьому бажано привести зовнішній вигляд Вашого залізного коня в порядок; заїхати на мийку, зробити хімчистку салону, так і в інженерному плані бажано привести його в бездоганний вигляд, загалом-то, зробити все, щоб у покупців не виникали зайві питання. При цьому необхідно знайти час, бажано деньок, заплатити гроші за майданчик на ринку і стояти або сидіти, кому як більше подобається, вичікуючи покупця. У нас найкращій автовикуп.

В цьому випадку чітко треба розуміти, що крім перекупників мало хто буде пропонувати придбати автомобіль за тією ціною, що Ви для нього визначте, а якщо ж Вам пощастить і Вашим залізним другом зацікавиться реальний покупець з розряду «вибираю машину для себе», то швидше за все він захоче перевірити його на СТО, їзду на трасі, дуже старанно поторгуватися, порадитися з дружиною, тещею і ще з багатьма, переспати з цією думкою і якщо все буде так, як він захоче, тільки тоді зможете отримати довгоочікувані гроші за автомобіль після довгого оформлення в МРЕУ/Нотаріусі. У нас також присутня послуга удаление вмятин.

Варіант 2 (Дошки оголошень). Знову-ж, для того, щоб успішно реалізувати авто необхідно привести Вашу машину в фотогенічний вигляд, в цьому допоможе мийка, зробити якісні фотки з потрібного ракурсу, розмістити їх в інтернеті на спеціалізованих дошках оголошень. При цьому потрібно буде промоніторити і вивчити інтернет-ринок на адекватну ціну для Вашої марки/моделі автомобіля, довго і нудно заповнювати форми за його описом. Ну і в кінцевому підсумку доведеться чекати заповітного дзвінка бажає купити машину і розлучитися з грошима купуючи, як Ви самі розумієте з точки зору покупця кота в мішку, тобто б/у автомобіль.

Природно, при цьому бажано, знову-таки враховувати, що навіть якщо Вам подзвонять, потрібно буде знайти час для оглядин, а далі, СТО, торги, консультації покупця з дружинами/чоловіками, тещами/зятями і в разі вимучений позитивного результату Ви поїдете оформлятися. Так, при продажу машини на вторинному ринку варто побоюватися шахраїв, яких у наш час існує не мало, з досвіду можна багато розповісти на цю тему, але про це у розділі статті.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий