Автошкола на борщагівці Константа-ГС

Автошкола на борщагівці

Автомобіль давно став невід’ємною частиною у нашому житті. Ми звикли, що проводимо величезну кількість часу за кермом. І, з цієї причини в автомобіль перейшла частина нашого життя і повсякденних справ. В автомобілі ми говоримо по телефону, їмо, п’ємо … Що ще?
Цілих 84% водіїв зізнаються, що вони виконують незв’язані дії під час водіння. Які чинники найбільше відволікають водіїв? Дзвонити, пити і є — це порядок дня. Це стало настільки звичним явищем, що багато хто навіть не звертають на такі дії особливої ​​уваги. Вважаючи їх цілком звичними і прийнятними для сучасної людини в його незбагненному ритмі життя.

Так чому ж ми грішимо за кермом?І

Які ще дії з нашого повсякденного життя перекочували в автомобіль. Ми провели соціологічне дослідження серед автолюбителів і отримали цілком невтішний, але в той же час цілком закономірний результат. До всього вище перерахованого додалися і новинки.
Респонденти вказали в основному телефонні дзвінки (73%), питво (42%) і їжу (37%). Однак, що цікаво, київські водії зайняли одне з останніх місць в рейтингу «небезпечного водіння». Можливо це пов’язано з високими штрафами за розмови по телефону під час руху автомобіля. Завдяки цьому відсоток розмовляють під час руху знизився, але … Однак із загального заяви 7 з 10 водіїв використовують телефон, а 20% респондентів відправляють текстові повідомлення або перевіряють соціальні мережі. Іноді це відбувається під час пробок або на світлофорі. Але багато водіїв зізналися, що відправляли текстові повідомлення на ходу. Жінки роблять це частіше, ніж чоловіки.

Виявляється, що рейтинг небезпечної поведінки за кермом визначається водіями із Західної Європи, а точніше з Франції, Люксембургу та Нідерландів. Вони відправляють тестові повідомлення і використовують соціальні мережі під час водіння набагато частіше, ніж водії з інших країн. Американські водії проявляють особливу обережність в цьому питанні. У Києві тільки 1% опитаних водіїв зізналися у використанні соціальних мереж під час водіння.

Що ще ми робимо під час водіння?

  • Ми куримо сигарети
  • Ми читаємо
  • Наносимо макіяж
  • Ми голимося

Забуваючи про те, що автомобіль — це транспортний засіб підвищеної небезпеки. І про те чому нас вчили в автошколі на Борщагівці. Адже за лічені сікунди може трапиться непоправне.

Приходьте на навчання до нас в автошколу на Борщагівці Константа-ГС і ми розповімо вам про безпеку руху на київських дорогах та українських магістралях загалом. А головне — ми навчимо вас керувати транспортним засобом дуже безпечно й обережно.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий