Автоматизация закупок в 1с

Ви здивуєтеся, але навіть у великих компаніях поповнення запасів часто робиться вручну «на коліні». Так, звичайно, немає однієї чарівної кнопки, яка все зробить за вас, але тим не менш автоматизуються і значно спрощуються багато процесів в житті закупника. З комп’ютером закупівлі робляться в кілька разів швидше і точніше, ніж вручну, і робота, яка займала дні, виконується за пару годин. Тому, рано чи пізно, багато компаній замислюються про автоматизацію. У нас найкраща автоматизация закупок в 1с.

Постараємося розкрити, які альтернативи ручним закупівлям існують. Адже автоматизуватися можна по-різному. Варіантів багато і у кожного є свої плюси і мінуси. Давайте розбиратися.

Почнемо з самого простого. З того, чим все так чи інакше вже користуються – старий добрий Ексель. Він сильно полегшує працю закупника, має безліч можливостей, дозволяє проводити складні розрахунки і обробляти унікальні ситуації.

Існують і спеціалізовані модулі прогнозування для Excel. На жаль, всі достоїнства екселя впираються в три принципові проблеми, які заважають його широкому застосуванню:

По-перше, високий поріг входу. Не можна з нуля відкрити Ексель, натиснути пару кнопок, і вже через 5 хвилин отримати результат. Потрібна досить копітка настройка, яку не кожен зможе зробити. Хороших фахівців і консультантів дефіцит, знайти їх не так-то просто, та й ціни кусаються.
Друге-вивантаження даних. Ексель не може підтягувати дані прямо з 1С. потрібно зберегти дані з 1С і якось завантажувати їх в потрібному вигляді в Excel. Півбіди, якби це була складна, але одноразова настройка на початковому етапі. Ні, всі складнощі з вивантаженням і приведенням її у відповідний для екселя формат випробовуються регулярно, кожен раз, при кожному замовленні постачальнику. Величезна кількість часу і сил йде не на продуктивну роботу (аналіз даних), а на мартишкін працю з вивантаження-завантаження даних.
Третє — не всі процеси можуть бути автоматизовані через формули на аркушах Ексель, потрібна нормальна мова програмування. Щоб трохи підняти цю стелю, можна використовувати для автоматизації вбудований в Ексель скриптовий мову VBA. Але повноцінного додатки з його допомогою не створити. Так чи інакше доводиться переходити до спеціалізованих програм

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий