Аварийное открытие автомобиля

Для киян автомобіль-один з найважливіших атрибутів комфортного життя. Втрата контролю за транспортним засобом-трагедія. Але якщо авто не викрали, а всього лише заклинили замки, можливо вирішити всі проблеми в стислі терміни. Аварійне відкриття авто-доступна за ціною послуга, що надається на місці висококваліфікованими автослюсарями. У нас найкраще аварийное открытие автомобиля в Киеве.

Причини виклику фахівців з відкриття авто:

 • Втрата ключа;
 • Поломка ключа;
 • Поломка замка;
 • Присутність в замку сторонніх елементів;
 • Замерзання замку;
 • Розряджений акумулятор (замки не дозволяє відкрити протиугінна система);
 • Збій в програмному забезпеченні, необхідна прошивка ключа.
  Чи можна самостійно зробити розтин авто?
  Існують випадки, в яких автолюбитель може впоратися самостійно. Це стосується замерзлих замків. До дверцят прикладають грілку, в замкову щілину наливають спецреагенти, відігрівають замки навіть відкритим вогнем. Багато способів шкодять лакофарбовому покриттю (відкритий вогонь), а деякі роз’їдають механізм замка зсередини.

Спроба розтину автомобіля, у якого замок заклинив з іншої причини, може привести до виходу з ладу механізму замку або навіть заклинювання протиугінною системою життєво важливих вузлів машини.

Останній варіант розвитку подій призведе до виклику евакуатора і дорогого технічного обслуговування на СТО. Без цього функціональність машини не відновити. Тому не мучтеся-викликайте для аварійного розтину автомобіля професіоналів!

аварійний розтин замків авто
Як екстрене відкриття автомобіля виробляють професіонали?
На виклик до постраждалого авто професіонали приїдуть через 15-30 хвилин, якщо машина розташована в Києві. Роботи з розтину будуть проводитися після надання доказів на право володіння машиною.

Автослюсарі оснащені спецтехнікою, що дозволяє відкрити замок в Києві без пошкоджень для замкового механізму, а машини з протиугінною системою продіагностувати, внести корективи в програмне забезпечення для відновлення контролю над автомобілем.

Послуги надаються оперативно. У більшості випадків замок після розтину зберігає свою функціональність, але іноді Слюсарі змушені замінити Автомобільний замок. Зокрема це стосується ситуацій, коли замок зламаний або зникли Ключі.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий