Архивные стеллажи металлические

Архівні стелажі Сі — 30-швидкозбірна конструкція, що складається з стійок, підп’ятників і полиць, і не вимагає використання болтів і гайок. Ми пропонуємо купить архивные стеллажи металлические.

Архівні стелажі металеві дозволяють максимально ефективно організувати Складське господарство і забезпечують постійний доступ до ділових або архівних паперів, а так само можуть бути використані для зберігання невеликих вантажів в коробках або поштучно. Стаціонарні Архівні стелажі призначені для зберігання документації, архівів, цінних паперів або книг в будь-якому вигляді. Вони надійні і довговічні — такі стелажі затребувані на будь-якому підприємстві, де ведеться активна робота з документацією. Стаціонарний стелаж складається з вертикальних стійок і полиць, які з’єднуються за допомогою спеціальних зачепів. Для підвищення стійкості конструкції стійки стелажа оснащені підп’ятниками. Профілі стійок виготовляються з оцинкованої сталі і можуть бути додатково пофарбовані порошково-полімерною емаллю.

Одне з основних переваг стаціонарного стелажа-простота конструкції і легкість монтажу. Їх можна вільно розташувати в будь-якому приміщенні, так як вони компактні і можуть бути легко розібрані для перенесення в інше місце.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий