Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко розповів про свої враження від контрольного поєдинку проти «Колоса» (0:2). Це він розповів, після того як було проведено матчи товарищеские.

  • Було багато експериментів. Яким ви побачили цей спаринг?
  • Дійсно, збори на те й існують, щоб експериментувати, пробувати щось нове, і сьогоднішній матч не був винятком. У першому таймі діяли хлопці, які менше до цього грали, а після перерви на поле вийшов основний склад. Тайми вийшли різні. До перерви нам не вдалася гра в атаці, а в другому таймі вже краще, але все одно були проблеми з балансом, тому за час, що залишився нам належить вирішити цю проблему: я маю на увазі баланс атакуючих і захисних дій, щоб не припускати багато контратак на наші ворота. Тому, з цієї точки зору, зустріч вийшла дуже інформативною. Сподобався темп, сподобався суперник — дуже хороша команда, тому ми задоволені.
  • А чим залишилися незадоволені?
  • Незадоволені ми багатьма фазами. У першому таймі взагалі мало що сподобалося, а після перерви ми були більш гострими в атаці, діяли динамічно, хоча ми і грали не зовсім звичній розстановці, але хлопці — молодці, адже у нас тільки одне тренування було для реалізації цієї тактики і деякі речі вдалися. Не вийшов у нас баланс, тобто багато дозволяли супернику, були певні складнощі з перестановками, коли ми втрачали м’яч, і в цей момент ми були уразливі — ось ці дві проблеми, які я побачив.
  • Що з Чичиковим і чому не грає Кравченко?
  • у Чичикова, Кравченко і Шаповала мікропошкодження, тому вирішили надати їм відпочинок. Олексій вилетів на обстеження в Дніпро, там все добре, але повертатися назад, на два дні, вже не було сенсу. Він здоровий, там поновлюється, і потім до нас приєднається.
  • Команда вирушає додому. Які будуть найближчі плани?
  • Після повернення будуть вихідні, після чого почнемо готуватися на базі в Придніпровську і проведемо ще один спаринг, вже заключний перед весняною частиною сезону, проти запорізького «Металурга».
Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий