Сдать аккумулятор Екатеринбург

Прийом акумуляторів
Прийом б/у акумулятори в Єкатеринбурзі
Перебуваєте в пошуках пункту прийому акумуляторів б/у? Компанія «СБОРЭНЕРГО» пропонує найвигідніші умови як для оптовиків, так і для приватних осіб. Ведемо прийом старих гелевих, автомобільних та інших типів акумуляторів в будь-якому обсязі і за найпривабливішими цінами в місті. Ми пропонуємо сдать аккумулятор Екатеринбург.
Ми маємо спецтранспортом для правильної та безпечної транспортування батарей оптом і маємо всю дозвільну документацію на роботу з небезпечними відходами I — IV класів. Це означає, що скупка акумуляторів і їх подальша утилізація відбуваються згідно з нормами російського законодавства, і ви можете бути спокійні за чистоту угоди. При роботі з організаціями обов’язково укладається договір на прийом відпрацьованих акумуляторів і надаються необхідні довідки.

З вами працюють фахівці найвищої кваліфікації, починаючи від моменту консультування з питання прийому акумуляторів б/в і їх демонтажу на місці, закінчуючи вивозом батарей і їх утилізацією. Наші працівники мають сертифікати на проведення робіт з небезпечними відходами, а також солідний досвід, що дозволяє виконувати роботи якісно і оперативно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *